הפטר I מחיקת חובות

התקשרו עכשיו ! 074-7121212

נמאס לך מהחובות? מתכנן פשיטת רגל? נושים מציקים?

רוצה דרך חדשה? הגעת למקום הנכון! לנו יש פתרון!

אנחנו ערוכים להגיש בקשות לעיכוב ההליכים המשפטיים לרבות הליכי הוצאה לפועל     תוך 24 שעות !!! 

הליך פשיטת רגל מספק פתרון אפקטיבי בהסדר חובות ומקנה "מטריית הגנה" מפני נושים המאפשרת לנהל חיים ללא חשיפה להליכי גבייה. גולת הכותרת הנה מחיקת חובות על ידי בית המשפט באמצעות צו הפטר.

השאר פרטים ליצירת קשר - ייעוץ ללא תשלום

שם*

טלפון*

מייל


 

אנו נדאג לבטל את כל ההליכים נגדך בהוצאה לפועל, נדאג שאף נושה לא יפנה אליך באופן אישי, נדאג לצו כינוס במהירות, נדאג לקבלת רישיונך, לפתיחת חשבון בנק, לחיים נורמטיביים וכן לקבלת צו הפטר במהירות, ביעילות, תוך חסכון כספי ניכר. 

פנה אלינו ונסייע לך לסיים עם החובות ! 


סיוע משפטי כולל ומקיף הליך פשיטת רגל עד ליציאתכם לדרך חדשה ונטולת חובות

פשיטות רגל כאמצעי להסדרת חובות מעל מאה אלף ש"ח

חייבים רבים מוצאים עצמם נאלצים להתמודד עם חובות רבים, לעתים בהיקף גדול וכן עם מספר רב של נושים המתדפקים לפתחם ודורשים מהם את תשלום החוב המגיע להם. במקרים רבים אותם נושים פותחים נגד החייבים בהליכי הוצאה לפועל דורסניים שמאלצים את אותם חייבים להתמודד באופן יומיומי עם עיקולים, מאסרים, הגבלות על חשבון הבנק, על חידוש רישיון הנהיגה וחידוש הדרכון, זימונים לחקירת יכולת, זימונים בצווי הבאה ועוד. מגוון רחב של הליכים המקשים על חייהם ומגבילים את ההתנהלות היומיומית וזאת בכדי לגבות את החובות. על כן אין זה מפתיע שחייבים רבים בחרו להסדיר את חובותיהם באמצעות הליכי פשיטת רגל.

ייצוג משפטי בהליך פשיטת רגל

פשיטת רגל הנה הליך מורכב המחייב ייצוג משפטי מיומן. במסגרת טיפול בתחום פשיטת רגל עוסק עורך דין ליאור כספי בייצוג מלא וכולל של חייבים, נושים וצדדי ג' בענייני פשיטת רגל, הפטר והסדרי נושים. ניסיון רב שנים בצד גבייה עבור רשויות ומוסדות וייצוג אינטנסיבי של חייבים ופושטי רגל הביאו את עו"ד כספי למיסוד ושכלול תהליך פשיטת רגל ולגיבוש שיטה מהירה ויעילה. השירות כולל טיפול בכל העניינים והפרוצדורות המשפטיות הנוגעות להליך פשיטת הרגל. תוך זמן קצר יוסדר מעמדך המשפטי כלפי הנושים והרשויות ותוכל לצאת לדרך חדשה נקייה מחובות.


פוסטים קשורים
חקירת יכולת

חקירת יכולת

חוק ההוצאה לפועל – חקירת יכולת חוק הוצאה לפועל 7ג. חזקה בדבר יכולת החייב : (א) על החייב הנטל להוכיח את מידת יכולתו לפרוע את
חוק ההוצאה לפועל

חוק ההוצאה לפועל

חוק ההוצאה לפועל – הגדרות הוצאה לפועל פרק א': הוראות כלליות 1. הגדרות : בחוק זה – "בית משפט" – לרבות בית דין דתי; "פסק
נפתח נגדך תיק בהוצאה לפועל?

נפתח נגדך תיק בהוצאה לפועל?

הוצאה לפועל הזרוע הביצועית של בתי המשפט – תפקידה לאכוף ולבצע את החלטות בתי המשפט. החייבים חייב הוא אדם שניתן כנגדו פס"ד או חיוב שדינו כפס"ד.
המנהל המיוחד

המנהל המיוחד

במסגרת הליכי פשיטת הרגל מתמנה על ידי בית המשפט בהמלצת הכונס הרשמי בעל תפקיד נוסף המכונה מנהל מיוחד. מנהל מיוחד הנו למעשה עורך דין ממונה
פתיחת הליך פשיטת רגל לחייב באיחוד תיקים

פתיחת הליך פשיטת רגל לחייב באיחוד תיקים

כשחייב נמצא באיחוד תיקים בהוצאה לפועל, קיימת לו הגנה מסוימת מפני נקיטה של הליכי הוצאה לפועל כגון: צווי מאסר, הגבלות על רישיון נהיגה, עיקולי מיטלטלין,עיקולי