בעיות כלכליות קשות מונעות מכם לישון בלילה?

ייעוץ ראשוני ללא עלות

נקלעתם לבעיית חובות או פשיטת רגל? אתם מתקשים לתפקד תחת לחץ ההוצאה לפועל וזקוקים להסדר חוב שיאפשר לכם לחזור לחיים? בין אם אתם אנשים פרטיים או מנהלי/בעלי חברה בע"מ, לנו יש את הפתרון עבורכם. אפשר לנהל חיים תקינים ופוריים עסקית גם תחת הנסיבות המטרידות. החוקים וההסדרים במדינת ישראל מתעדכנים ומתחדשים, היכרות הענף על בוריו תאפשר לפתור את המצוקות שלכם בדרך חוקית, יעילה, מהירה ונוחה.

בתקופות אלו, קיימת מצוקה כספית בסקטור הפרטי והעסקי. חברת עורכי דין ליאור כספי, פיתחה ושכללה סדרת פתרונות משפטיים יעילים להסדרי חוב, פשיטות רגל ולמען הגנה משפטית על חייבים. אנו מכירים את הדאגה, החשש, הבושה וחוסר השקט התמידי בו לעיתים אתם נמצאים. עשינו זאת אלפי פעמים בעבר עבור לקוחות אחרים, אין אבן בתחום שלא הפכנו, למדנו, שכללנו ופתרנו. צלצל עכשיו!!! ותוכל לשפר את איכות חייך החל מהיום. טלפון ראשי 074-7121212.

עו"ד ליאור כספי

או השאירו פרטים ואנחנו נתקשר

שם*

טלפון*

מייל


על החברה

חברת עורכי דין ליאור כספי מובילה את התחום בישראל ב-20 השנה האחרונות. אלפי לקוחות שחשבו שקרס עולמם, פועלים כיום בצורה תקינה תחת ההסדרים המשפטיים אליהם הגיעו בעזרתנו. טיפול בתחומים:  פשיטת רגל, הוצאה לפועל, הסדרי חוב, איחוד תיקים, הסדרי חוב לחברות, הבראת חברות ופירוק חברות – זהו עסק למקצוענים המתמחים רק בתחום זה!!! לנו יש הידע, הכלים, הקשרים והצוות המיומן.


משרדנו מטפל בעיקר בתחומים הבאים:
פשיטת רגל אישית, מחיקת חובות, הסדרי חוב, התמודדות מול בנקים, פשיטת רגל לחברות, פירוק חברה, הבראת חברות

 


כתבות

לא נמצאו פוסטים

משרדנו ממוקם במרכז תל- אביב, 5 דקות מעזריאלי