פשיטת רגל

התקשרו 074-7121212

פשיטת רגל הינו הליך הדורש מומחיות וניסיון והיכרות קרובה עם המערכת וקיימת חשיבות גבוהה בבחירת עורך דין מתאים. שנים שאנו מייצגים בהצלחה חייבים ומצליחים להשיג את הטוב ביותר.

אם נקלעתם לחובות עליכם לפנות מיד לייצוג משפטי מקצועי!

פרטים ליצירת קשר - ייעוץ ללא תשלום

שם*

טלפון*

מייל


עורך דין ליאור כספי וצוות עורכי הדין מסייעים לאלפי אנשים בהליכי פשיטת רגל ובהתמודדות עם חובות. החברה מייצגת חייבים בבתי משפט ומול נושים אחרים בתדירות יומית ונלחמת על קבלת התנאים הטובים ביותר ועל הסיכוי לפתיחת דף חדש לחייבים ! שנות ניסיון רבות, היכרות עם המערכת והפרטים הקטנים מאפשרים לנו להעניק ייצוג משפטי מקיף ויעיל. פנה עכשיו וסיים את החובות בדרך הטובה ביותר!

 הליווי שאנחנו מציעים כולל:

♦ הקפאת כל ההליכים נגדך   ♦ הגנה מנושים   ♦ הגשת בקשה מהירה לצו כינוס 

♦ הגשת בקשה להפטר   ♦ החזרת רישיון נהיגה   ♦ פתיחת חשבון בנק


סיוע משפטי כולל ומקיף הליך פשיטת רגל עד ליציאתכם לדרך חדשה ונטולת חובות

פשיטות רגל כאמצעי להסדרת חובות מעל מאה אלף ש"ח

חייבים רבים מוצאים עצמם נאלצים להתמודד עם חובות רבים, לעתים בהיקף גדול וכן עם מספר רב של נושים המתדפקים לפתחם ודורשים מהם את תשלום החוב המגיע להם. במקרים רבים אותם נושים פותחים נגד החייבים בהליכי הוצאה לפועל דורסניים שמאלצים את אותם חייבים להתמודד באופן יומיומי עם עיקולים, מאסרים, הגבלות על חשבון הבנק, על חידוש רישיון הנהיגה וחידוש הדרכון, זימונים לחקירת יכולת, זימונים בצווי הבאה ועוד. מגוון רחב של הליכים המקשים על חייהם ומגבילים את ההתנהלות היומיומית וזאת בכדי לגבות את החובות. על כן אין זה מפתיע שחייבים רבים בחרו להסדיר את חובותיהם באמצעות הליכי פשיטת רגל.

ייצוג משפטי בהליך פשיטת רגל

הליך פשיטת רגל מספקים לחייב פתרון אפקטיבי להסדרת החוב ולקבלת " מטריית הגנה" מפני הנושים בדמות עיכוב הליכים כללי שמאפשר לנהל את החיים ללא חשיפה להליכי גבייה. גולת הכותרת בעבור החייב הנה מחיקת חובותיו על ידי בית המשפט באמצעות צו הפטר. במסגרת טיפול בהליך פשיטת רגל עוסק עורך דין ליאור כספי בייצוג מלא וכולל של חייבים, נושים וצדדי ג' בענייני פשיטת רגל, הפטר והסדרי נושים. ניסיון רב שנים בצד גבייה עבור רשויות ומוסדות וייצוג אינטנסיבי של חייבים ופושטי רגל הביאו אותנו למיסוד ושכלול תהליך פשיטת רגל ולגיבוש שיטה מהירה ויעילה. השירות כולל טיפול בכל העניינים והפרוצדורות המשפטיות הנוגעות להליך פשיטת הרגל.


מידע נוסף

לא נמצאו פוסטים