ייעוץ ראשוני ללא עלות

קיבלתם עיקול או הגבלה על רישיון הנהיגה? איך לבטל

קיבלתם עיקול או הגבלה על רישיון הנהיגה? איך לבטל

אם נכנסתם למאמר הזה, כנראה החליטו לעקל או להגביל את רישיון הנהיגה שלכם.

אם תתחילו את נקיטת ההליכים למחיקת החובות שלכם שבעקבותיהם הגיעה ההגבלה, יש באפשרות משרדנו להגיש בעבורך בקשה מיוחדת ודחופה להסרת הגבלה על רישיון הנהיגה שלך.

ישנה אפשרות שסיכוי הענות לבקשה יגדל בהנחה ואתה זקוק לרישיון הנהיגה כצורך בסיסי – יכולת להשתכר, חוסר תחבורה ציבורית באזור מגוריך, סיוע לבני משפחתך ועוד.

הגבלה של רישיון הנהיגה של החייב

חובות כלכליים עלולים להשפיע על רבדים שונים של חיינו, וככל שהחובות גדולים ומסובכים יותר, כך גם ההשפעה שלהם תהיה מהותית יותר. דוגמה לכך היא העובדה שהזוכה בתיק הוצאה לפועל יכול להגיש בקשה מיוחדת שהחייב לא יוכל לחדש את רישיון הנהיגה בהגיעו אל משרד הרישוי.  משמעות הדברים היא פגיעה באיכות החיים של החייב ובמידה והוא כן יחליט להמשיך לנהוג – הוא יעשה זאת עם רישיון שאינו בתוקף.  נהיגה ללא רישיון מהווה עבירת תנועה חמורה ביותר והיא יכולה להסתיים בקנס, בפסילה של הרישיון ובמקרים מסוימים אפילו במאסר. לכן ברור מדוע עדיף, מבחינת החייב, להימנע מכך.

ישנה אפשרות לביטול ההגבלה?

לרוב ניתן לבטל את ההגבלה, רק צריך לראות כיצד עושים זאת. במידה ואתם נמצאים בצד החייבים והזוכה הצליח להגביל את חידוש רישיון הנהיגה שלכם, כדאי שתדעו שעל ידי הגשת בקשת ביטול להגבלת רישיון נהיגה ניתן יהיה לבטל את הגזרה.  ראשית חשוב לדעת, שלא בכל המקרים הבקשה שלכם תתקבל. שנית, חשוב להגיש את הבקשה בצורה המקובלת. כמו כן, חשוב לדעת, שבמקרים מסוימים ביטול של ההגבלת רישיון נהיגה יהיה תלוי בהפקדת תשלום מסוים.  לעומת זאת, אם אתם זקוקים לרישיון הנהיגה שלכם לפרנסתכם, הגשת בקשה מנומקת ומסודרת בדרך כלל תוביל בצורה מיידית לביטול הגבלת החידוש (מומלץ להתייעץ לפני עם עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום).

מדוע לא מומלץ להתמודד עם הבירוקרטיה הזאת לבד?

עורך דין ליאור כספי הוא עורך דין אשר מתמחה בתיקי פשיטות רגל, חדלות פירעון והוצאה לפועל, ובשל כל אלה מחזיק בניסיון רב בביטול עיקולים של חייבים או בנסיבות אחרות. רבים האנשים אשר הגיעו למשרדנו ללא כל אמון ביכולתם לבטל באופן חוקי את העיקול, וגילו כי הדבר אפשרי ואף לא מורכב יתר על המידה. במידה ואתם מעוניינים בביטול עיקול, משרדנו ישמח לסייע לכם בכך. 

*אין האמור לעיל בכתבה זו מהווה ייעוץ משפטי, כל שימוש במידע המצוי בכתב עת זה הינו באחריות הקורא בלבד.

Car seller and customer handshake in car dealership

"תמיד תזכרו שההחלטה שלכם להצליח היא הרבה יותר חשובה מאשר כל דבר אחר"

אברהם לינקולן

למה משרד עורך דין ליאור כספי?

בגלל הערכים

מקצועיות

עורכי הדין שלנו הם ממיטב עורכי הדין בתחומם.
כמו גם ווידוא איכות ביצוע והקניית ידע עדכני שוטף.

מצוינות

הפירמה שלנו שואפת למימוש הפוטנציאל הקיים להישגיות ברמות הגבוהות ביותר, הן ברמה המקצועית והן ברמת המוטיבציה האישית, לטובת שיפור התוצאות ושיפור השירות – לטובת הלקוחות שלנו.
מחיקת חובות | עורך דין מחיקת חובות
רוצים לדעת איך אנחנו עושים את זה, בדרכנו המשפטית?

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: