חדלות פירעון מה זה? ואיך יוצאים לחיים טובים יותר!

חדלות פירעון מה זה

המבנה הבסיסי של דין חדלות

אז נתחיל, חדלות פירעון מה זה? דין חדלות (או פקודת פשיטת הרגל) הוא התהליך המשפטי המאפשר לאדם פרטי או לחברה לקבל הגנה מפני ניהילות או תביעת חוב במצב בו הוא אינו יכול לפרוע את חובותיו. התהליך מתחיל בהגשת צו לפתיחת הליכים בבית המשפט.

הכללים וההתמודדות בבית המשפט

ההליכים בבית המשפט יכולים להיות מסובכים. אך עם המשרד של עורך דין ליאור כספי, אתה בידיים טובות. אנו מכירים את הדרכים להגשת צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ואנו יודעים איך להוביל אתכם בהצלחה.

אז נתחיל, חדלות פירעון מה זה? הגעה לשיקום כלכלי

שיקום כלכלי הוא המטרה העליונה. באמצעות המשרד שלנו, אנו נוכל לסייע לכם בהתמודדות עם הליכי חדלות הפירעון ולמצוא פתרון שמתאים לכם, בין אם אתה אדם פרטי או בעל עסק.

היכולת לפעול תחת הליכים חוקיים

שימו לב, גם כאשר אתם מתמודדים עם הליכים חוקיים, יש אפשרות להמשיך ולנהל חיים עסקיים פוריים. בעזרת יד מקצועית, כמו זו של עורך דין ליאור כספי, תוכלו לקבל את הכלים להתמודדות עם הבעיות המשפטיות שלכם.

המשרד שלנו מספק את הכלים להצלחה

מה זה חדלות פירעון? האם זה מתאים לך? אנו במשרד עורך דין ליאור כספי יודעים איך לעזור לך להחליט. אנו מציעים כלים, ניסיון וקשרים בתחום חדלות פירעון ושיקום כלכלי להוביל אתכם להצלחה.

שיתוף פעולה עם הממונה על הליכי חדלות פירעון

במהלך ההליכים, עשוי להיות צורך לשיתוף פעולה עם הממונה על הליכי חדלות פירעון. הממונה הוא האורגן הממשלתי האחראי לפיקוח על התהליכים. באתר הממונה ניתן למצוא מידע על פשיטת רגל, הצו לפתיחת, תביעת חוב, ועוד. אך כאשר אתם מתמודדים עם המשרד שלנו, אנו נהיה לצידכם בכל שלב.

סיום התהליך וחזרה לשגרה

לאחר ההליך, אנו רואים את הלקוחות שלנו מצליחים לחזור לשגרה היומיומית ולפעול באופן תקין. אנו תומכים בכם לאורך כל הדרך, מהשלב הראשוני של החלטה אם לבקש חדלות פירעון, דרך הליך הבקשה בבית המשפט, ועד השלמת ההליך.

בסיום, עורך דין לחדלות פירעון מצויד בידע הדרוש להביא אתכם לשגרה הרגילה שלכם. עם התמיכה המקצועית והאישית שלנו, אתם יכולים לצפות לפתרון משביע רצון. אז אל תחכו, אם אתם מתמודדים עם חובות ובעיות כלכליות – אנו כאן לעזור. אנו מחכים לשמוע מכם.

הכנה לתהליך החדלות פירעון: מה עליך לדעת?

לפני התחלת התהליך, חשוב להבין מה זה חדלות פירעון. הבנת התהליך תסייע לכם להתמודד עם כל האתגרים שבדרך. אנו במשרד של עורך דין ליאור כספי ממליצים להתייעץ עם מומחה לפני התחלת התהליך.

איך לבחור את העורך דין המתאים?

בחירת העורך דין המתאים היא המפתח להצלחה. מומלץ לבחור בעורך דין בעל ניסיון בתחום חדלות הפירעון, ושיודע איך להגיב באתר הממונה. אנו במשרדנו מצוידים בצוות מומחים המתמחה בהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי.

שלבים בתהליך חדלות פירעון

התהליך מתחיל עם צו לפתיחת הליכים, ואז הגשת פרטים לממונה על הליכי חדלות פירעון. יש להצטייד בסבלנות, שכן התהליך יכול להיות ארוך. אך בסיומו, תוכלו לחזור לשגרה הרגילה ולשקם את הכלכלה שלכם. אנו במשרד של עורך דין ליאור כספי נהיה לצידכם בכל שלב ושלב.

חדלות פירעון מה זה? ואיך יוצאים לחיים טובים יותר!
מה אומרים עלינו?
לצערי נכנסתי לחובות בשווי של למעלה מ-200,000 ש"ח. ליאור כספי והצוות המקסים סייעו לי ולמשפחתי והצליחו להפחית את החוב בהסדר משפטי ל-30,000 ש"ח בלבד. ללא ספק שחזר לי השקט הנפשי ואני מודה להם מקרב ליבי.
אליאור
יבנה
5/5
אני ממליצה בחום על הפירמה של ליאור כספי - בתוך חודש בלבד מתחילת ההעבודה איתם הם הצליחו להפחית לי את החוב ב-70%!!! לא האמנתי שזה אפשרי. מומלץ מומלץ מומלץ!
ציפי
אשדוד
5/5
לאחר שראיתי מספר מודעות באינטרנט, השארתי פרטים ורציתי לשמוע במה מדובר. בהתחלה הייתי סקפטי. אני בעלים של חברה בתחום הבנייה ונקלענו לחובות איומים בסכומים מטורפים. תוך כחודש וחצי - 50% מהחוב נמחק לחלוטין. אין לי מילים. פשוט אלופים!
יגאל
רעננה
5/5
הצוות, בראשות ליאור - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות. הסבירו לי הכל, הבנתי למה אני מתקדם. מומלץ בחום!
שחף
רמת גן
5/5
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לעורך דין ליאור כספי לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.