עורך דין הוצאה לפועל | אנחנו איתך, גם במקרים הכי מורכבים

איך עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע? אם נקלעתם למצב בו צברתם חובות גבוהים, נטלתם אשראי מהבנק ומחברות אשראי ולא מצליחים לעמוד בהחזרי החובות? יכול להיות שהליך הוצאה לפועל הוא ההליך הנכון עבורכם.

בדיקת התאמה להליך הוצאה לפועל:

עורך דין הוצאה לפועל

אם מצאת את עצמך במצב בו אתה חייב כספים ויש לך חוב להוצאה לפועל חשוב שעורך הדין שבחרת יהיה מנוסה מאוד במצב ויכיר את כל ההליכים על מנת לעזור לכם לבנות אסטרטגית יציאה מהירה מהמצב. לקוחות עבר מרוצים יכולים להעיד הרבה. בחיפוש מהיר בגוגל אפשר למצוא הכול. או לחילופין לבקש העו״ד המועמד לקשר בינכם ללקוחות עבר על מנת לקבל מהם חוות דעת אמיתית.

עורך דין הוצאה לפועל הוא עורך דין המתמחה באכיפת פסקי דין של בית המשפט ובהבטחת הלקוחות לקבל את הכסף או הרכוש המגיע להם. הם פועלים לגביית הסכום שנפסק על ידי בית משפט לצד שזכה בתביעה או הליך בוררות, ומעורבים בהליך של גבייה וחלוקת כספים.

ידוע שבמשרד עו״ד לרוב יש כמה עורכי דין פעילים שעובדים מול לקוחות שונים. המצב הזה מקובל וקורה בכל משרד. מה שחשוב עבורכם זה שעו״ד שבחרתם שיטפל לכם בתיק יהיה זמין למתן ייעוץ טלפוני או בקביעת פגישה.

כל העניין הבירוקרטי בנושא חדלות פירעון עשוי להיות ארוך ומתיש. בחירה נכונה של עורך דין תלויה במתן השירות אשר מקבל הלקוח. עורך דין המעניק ללקוח שירות אישי וליווי צמוד לאורך כל הדרך גורמת לכך שהלקוח מרגיש תחושת ביטחון ורוגע לאורך התהליך המשפטי, גם לאחר מכן במידה ויש צורך בהגשת ערער. 

בנוסף, מתן שירות אישי מעיד על דבקות במטרה מצד עורך דין. רצוי שעורך הדין יהיה זמין ללקוח וינתן מענה מהיר והכי חשוב, מתן שקיפות מלאה, כנה ואמיתית בכל המתרחש בבית המשפט ומחוצה לו. 

במידה וקיימים לבטים לגבי בחירת עורך דין ניתן לפנות ללקוחות קודמים אשר ייצג בעבר עורך הדין ולשאול אותם האם הם מרוצים מהתוצאות והשירות אשר קיבלו מעורך הדין ומדוע. לרוב בעמודי האינטרנט וברשתות החברתיות ניתן לקרוא ביקורות ותגובות של לקוחות קודמים אשר קיבלו ייצוג משפטי בעבר מטעם עורך הדין. 

בין תגובות הגולשים ודרך הביקורות השונות ניתן להבין האם לקוחות העבר יצאו מרוצים מעורך הדין? אם כן ניתן לראות באיזו מידה. חשוב לבדוק האם יש כמויות רבות של המלצות (כמה עשרות) על אותו עורך דין כדי להיות בטוחים יותר בבחירה.

ניתן לקבל מספר הצעות מחיר מכמה עורכי דין שונים אך חשוב מאוד לבדוק מה כולל המחיר. ישנם עורכי דין אשר מעניקים כחלק משירותי הייצוג גם ערך מוסף בכל הנוגע לשיקום הכלכלי ואסטרטגיה רחבה לטווח הקצר והארוך.

עורך דין הוצאה לפועל

כמה עולה עורך דין הוצאה לפועל?

עלויות של עורך דין הוצאה לפועל בישראל יכולות להשתנות בהתאם למגוון גורמים, כולל סוג התביעה, המורכבות שלה, והשלב שבו היא נמצאת. העלות משתנה גם בהתאם למהות השירות שהקליינט מחפש (כותב כתב התביעה, מייצג בדיון, עוקב אחר ההוצאה לפועל וכד').

על פי תעריפים שהיו ידועים לי עד לשנת 2021, אם אנו מדברים על הגשת כתב טענות לבית המשפט להוצאה לפועל, העלות יכולה להיות מספר מאות ש"ח עד כמה אלפי ש"ח, תלוי במקרה. אבל שימו לב, המחירים משתנים באופן תדיר ותלויים במגוון גורמים.

מומלץ ליצור קשר עם עורך הדין שמתכננים לעבוד איתו, לברר את התעריפים הנוכחיים ולקבל הצעת מחיר מסוימת לפי הצרכים שלכם.

למה צריך עורך דין הוצאה לפועל?

תחום הגבייה וההוצאה לפועל הוא נרחב ומורכב שלוקח שנים ללמוד אותו ואז שנים ליישם את הלימוד שלו בתוצאות העבודה בשטח. במקרים בהם אתה החייב ובית המשפט פסק לרעתך עלייך לשלם את חובך. מצב שיכול להיות לא כל כך פשוט אם תוסיף לזה את ההגבלות המחמירות של ההוצאה לפועל ולפני ששמת לב אתה עלול למצוא את עצמך בבור.

כדי להימנע מהמצב הזה אתה חייב שיהיה לך את הידע והיכולת להתמודד עם המערכת. במידה ואין לך יהיה עלייך להתחמש בעו״ד טוב עם משאבים רבים כמו: כוח אדם מקצועי ואמצעי תקשורת מובילים. מומלץ לקבל ייעוץ של עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום.

איך לבחור עורך – דין טוב לענייני הוצאה לפועל?

כשבוחרים בעל מקצוע ועורך דין בפרט חשוב לוודא שאנחנו לא קונים חתול בשק. לכן לפניכם כ- 2 פרמטרים שיעזרו לכם להחליט.

מה זה הוצאה לפועל?

ההוצאה לפועל היא שלוחה שעובדת תחת רשות האכיפה והגבייה במשרד המשפטים. התפקיד העיקרי של השלוחה הוא מימוש ואכיפה של הליכים לגביית חיובים או לגביית מסמכים מחייבים או במילים אחרות הם גובים את הכסף לטובת הנושים שזוכו בבית המשפט וצריכים לבוא על שכרם. 

הגבייה משתנה כלפי הזוכה וכמובן כלפיי החייב ובאפשרותם לנקוט בפעולות כמו: הגבלות על חשבון הבנק, הגבלות על רישיון הנהיגה ולפעמים שלילת רישיון נהיגה, פינוי דירות, עיקולי משכורת, עיכוב יציאה מהארץ ועוד עונשים מחמירים שיכולים להיגמר אפילו במאסר. במצבים בהם נגזרה עליכם הזרוע הארוכה של רשות האכיפה והגבייה, ההגנה הכי טובה שתוכלו לקבל היא מעורך דין שמתמצא בהוצאה לפועל שיפעיל את כישוריו ויעזור  ובבניית תכנית יציאה מהברוך.

במשרד עו״ד ליאור כספי מספר  עו״ד שבמשך שנים ייצגו בהצלחה במאות אלפי תיקים של אנשים פרטיים ובעלי חברות בע״מ אל מול הגופים המשפטיים תוך כדי פיצוח התחום. כי בין אם אתה החייב להוצאה לפועל או הזוכה  ההליך יכול להיות ארוך.

בעזרתנו תוכל להגיע אל התוצאה הרצויה במהרה.

הוצאה לפועל – שהליכים העומדים לזכות חייב החוב - עורך דין להוצאה לפועל

זה נכון שבמהלך השנים יצא להוצאה לפועל שם רע אבל היום יותר מתמיד יש לחייב בחוב יותר אופציות שבהן יוכל לנקוט. היום נכיר כמה הליכים שתוכלו לנקוט בהם בעזרת כישוריהם של עורכי הדין להוצאה לפועל לשרת אותנו ולהקל על המצב העגום. לאור ניסיוננו הרב לאחר שקבע בית המשפט כי אתה חייב חוב ונפתח על שמך תיק בהוצאה לפועל מהר מאוד יגיעו אלייך גם ההגבלות שציינו, שהחמורה מכולן כוללת תקופת מאסר. ולכן היום נכיר כמה הליכים שעומדים לטובתנו ועשויות להקל מאוד על חומרת העונש.

עורך דין הוצאה לפועל

דרכים נוספות בהן עו״ד המתמחה בהוצאה לפועול יכול לסייע?

בנוסף לאכיפת פסקי דין, עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע גם במאמצי גבייה לפני פסק דין. זה כולל סיוע ללקוחות להבטחת נכסים או להקפיא חשבונות בנק לפני מתן פסק דין, לעיתים מסתייעים במערכת כלים שלובים, על מנת להבטיח כי יהיו כספים זמינים לסיפוק החוב.

ישנם מגוון מצבים בהם תזדקקו לעורך דין הוצאה לפועל. אלה עשויים לכלול:

סכסוכים עסקיים: אם אתם נמצאים בסכסוך עסקי עם גורם אחר וניתן פסק דין לטובתכם, עורך דין הוצאה לפועל יוכל לסייע לכם בגביית הסכום המגיע לכם.

תיקי נזקי גוף: אם נפסקו לך פיצויים בתיק נזקי גוף, עורך דין הוצאה לפועל יוכל לסייע לך באכיפת פסק הדין ובגביית הכספים המגיעים לך.

גביית חובות: אם אדם או עסק חייבים לך כסף והם לא מוכנים לשלם, עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע לך בגביית החוב על ידי נקיטת צעדים משפטיים.

סכסוכי מקרקעין: אם אתם מעורבים בסכסוך מקרקעין וניתן פסק דין לטובתכם, עורך דין הוצאה לפועל יוכל לסייע לכם בגביית הכספים המגיעים לכם.

סכסוכי חוזים: אם אתה מעורב בסכסוך חוזי וניתן פסק דין לטובתך, עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע לך לאכוף את פסק הדין ולגבות את כל הכספים המגיעים לך.

עורך דין הוצאה לפועל ממלא תפקיד חיוני באכיפת פסקי דין של בית המשפט ובהבטחת הלקוחות לקבל את הכסף או הרכוש המגיע להם. אם אתם מעורבים בסכסוך משפטי וקיבלתם פסק דין, עורך דין הוצאה לפועל יוכל לסייע לכם בגביית הכספים המגיעים לכם ולוודא שהצדק יצא לאור.

במידה ובפני החייב עומדים כ- 2 תיקים או יותר בהוצאה לפועל, החוק מאפשר איחוד של מספר התיקים הקיימים. בעצם הפסיקה מאפשרת להסדיר את כל החובות שנרשמו בהליך אחד מרוכז.

הרעיון העיקרי שעומד מאחורי האופציה לאחד תיקים הוא בכדי לאפשר לחייב איכות חיים טובה ביותר בכך שישלם החזר אחד בסכום משתנה ולא כמה החזרים שונים מה שחוסך הרבה ריביות.
כמובן שבמהלך תקופת התשלומים יעוכבו ויסורו רוב ההליכים שננקטו כנגד החייבים.

במקרים מסוימים מאוד שבהם אין ביכולתו של החייב לשלם את החוב שנקבע שעליו לשלם בהוראת בית המשפט בפרק הזמן שהוקצב לו.

במידה והחייב עומד בכל הקריטריונים ניתן להכריז עליו כחדל פירעון. מגישים בקשה לבית המשפט לקבלת צו פתיחת ההליכים. תהליך שבו התיקים של חייב החוב נפתחים ונבחנים מחדש. על קריטריון סף לחדלות פירעון הוא שסך כל חובותיו להוצאה לפועל (ולנושים שעדיין לא נקטו הליכי גביה) עומדים על סכום של יותר מ- 50 אלף ש״ח.

במקרים שבהם החייב אכן עומד בקריטריונים ניתן להכריז עליו כחדל לפירעון. מה שאומר בעצם שאין באפשרותו לשלם את חובו. אחד היתרונות של ההליך הוא שבמהלכו חייב החוב לשמור על  איכות רמת חיים סבירה. זאת מפני שכל זמן שהצו בתוקף התיקים פתוחים ואם החייב החוב אכן משתף פעולה על בית המשפט אי אפשר לנקוט נגדו בהליכי הוצאה לפועל.

כמובן שמומלץ לקבל ייעוץ של עורך דין חדלות פירעון מומחה בתחום.

קבע בית המשפט כי החייב צריך לשלם סכום כסף מסוים לאורך תקופת זמן מסוימת. היה ולא עמד החייב בתנאי העסקה ובית המשפט החליט לעקל לו מיטלטין או מקרקעין שהחייב תלוי בהם בכדי לפרנס את המשפחה שלו בצורה הגונה, ניתן לבקש את ביטול  העיקול. התהליך תקף גם במקרים בהם: מעקלים רכב עבודה, רכב של אזרח נכה, עיקול סחורה, עיקול שטח עסקים ועוד. הרעיון מאחורי התהליך הוא לאפשר לסוחרים ובעלי מקצוע להמשיך לקיים את עסקיהם ולהתפרנס בכבוד גם בזמנים קשים.

קיימים עוד תהליכים רבים שהוצאה לפועל מאפשרת לחייבים על מנת לסייע להם לשלם את חובם תוך שמירה על איכות חיים נאותה.

הוצאה לפועל | עורך דין הוצאה לפועל

הרבה מההליכים יכולים לשפר פלאים את מצבכם אז חשוב שתדעו למה אתם זכאים תוך נקיטת צעדים נכונים מול הוצאה לפועל בסיוע של עורך דין מנוסה. תהליכים נוספים שמוצאים לחייבים העומדים בקריטריונים כמו: מחיקת חובות, סגירת תיק הוצאה לפועל וקבלת צו תשלומים. 

כל תיק בהוצאה לפועל מושפע מהרבה גורמים נוספים, והמערכת למדה לעבוד בצורה יעילה יותר. אך לפני שנוקטים צעדים חשוב להבין מה הדרך הכי יעילה עבורם אולם יש הרבה נקודות חשובות שצריך לקחת בחשבון, הרבה מידע שצריך לאסוף ובירורים שצריך לברר לפני שנוקטים בצעדים הללו. כמובן שלא כל אחד מתאים ועומד בקריטריונים. לכן חשוב מאוד להיעזר בעורך דין שיוכל לעזור לך החליט האם ומה היא האופציה האידיאלית עבורך.

לסיכום

כמו במשפט המפורסם, כשהחיים זורקים עלייך לימונים תעשה מהם לימונדה. גם במצבים קשים ניתן להפיק את המרב. בין אם אתה אדם פרטי, בעל חברה בע״מ או מנהל חברה, ההתעסקות עם פסקי דין והוצאה לפועל יכולה להיות ארוכה, מעיקה ומייאשת. ודווקא בזמנים כאלו חשוב לשכור את שירותיו של בעל מקצוע אמין ומקצועי שיעזור לך בהתמודדות עם הבירוקרטיה מול רשות האכיפה והגבייה בבחירה שקולה של התהליכים המכלים הנכונים ביותר עבורך.

הוצאה לפועל | עורך דין הוצאה לפועל
יש לך שאלה?
הוצאה לפועל | עורך דין הוצאה לפועל
"תמיד תזכרו שההחלטה שלכם להצליח היא הרבה יותר חשובה מאשר כל דבר אחר"

אברהם לינקולן

למה משרד עורך דין ליאור כספי?
בגלל הערכים
מקצועיות
עורכי הדין שלנו הם ממיטב עורכי הדין בתחומם.
כמו גם ווידוא איכות ביצוע והקניית ידע עדכני שוטף.
מצוינות
הפירמה שלנו שואפת למימוש הפוטנציאל הקיים להישגיות ברמות הגבוהות ביותר, הן ברמה המקצועית והן ברמת המוטיבציה האישית, לטובת שיפור התוצאות ושיפור השירות – לטובת הלקוחות שלנו.
הגינות
אנו פועלים על פי נורמות התנהגות של יושר, מוסר, כבוד לזולת ויושרה, היוצרים בהליכי הוצאה לפועל וקבלת החלטות מבוססי מידע אמין.
הערכים שלנו
עורך דין הוצאה לפועל מומחה

הפירמה מעניקה ליווי וייעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים, משרדינו מתמחה גם בייצוג חברות ציבוריות (פומביות) ובמהלך השנים טיפל משרדנו במספר רב של תיקי פשיטות רגל מורכבים של חברות בינוניות וגדולות בצורה הטובה ביותר והמקצועיות עם צוות מיומן מאחורי.

עורך דין ליאור כספי מלווה את החייבים בכל ההליך המשפטי החל מהגשת הבקשה לצו כינוס, ועד לקבלת צו הפטר ומחיקת כל החובות, דבר המאפשר פתיחת דף חדש בחיים.

בעל ניסיון רב בייצוג חייבים בהליכים המשפטיים מרגע הגשת הבקשה, מתן צו הכינוס, עיכוב הליכים מהיר ועד למתן צו הפטר ומחיקת חובות. עו"ד ליאור כספי מייצג חייבים בהליכי פשיטת רגל ומביא למחיקת חובות בזמן מהיר ויעיל, זאת כמובן בהתאם לרפורמה החדשה.

עורך דין הוצאה לפועל
למעלה מ20 שנות ניסיון
לאחר שראיתי מספר מודעות באינטרנט, השארתי פרטים ורציתי לשמוע במה מדובר. בהתחלה הייתי סקפטי. אני בעלים של חברה בתחום הבנייה ונקלענו לחובות איומים בסכומים מטורפים. תוך כחודש וחצי - 50% מהחוב נמחק לחלוטין. אין לי מילים. פשוט אלופים!
אליאור רעננה
אליאור
רמת גן
5/5
ליאור כספי
נכנסתי לחובות בשווי של למעלה מ-200,000 ש"ח. ליאור כספי והצוות המקסים סייעו לי ולמשפחתי והצליחו להפחית את החוב בהסדר משפטי ל-30,000 ש"ח בלבד.
יגאל תל אביב
יגאל
תל אביב
5/5
אני ממליצה בחום על הפירמה שבתוך חודש בלבד מתחילת ההעבודה איתם הם הצליחו להפחית לי את החוב ב-70%!!! לא האמנתי שזה אפשרי. מומלץ מומלץ מומלץ!
ציפי רעננה
ציפי
רעננה
5/5
היחס פשוט מעולה! נפגשתי לפני עם מספר עורכי דין. לא מצאתי אחד שירותיות ויחס כמו של עורך דין ליאור כספי. תודה רבה!
שחף הרצליה
שחף
הרצליה
5/5
רוצים לדעת איך אנחנו עושים את זה, בדרכנו המשפטית?
לתיאום פגישת ייעוץ עם עורך דין הוצאה לפועל, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לחיצה על כפתור "שליחה" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "ליאור כספי א.ל.ו. חברת עורכי דין" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

ליאור כספי א.ל.ו. חברת עורכי דין
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לעורך דין ליאור כספי לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.